Kepuce Lekure per Meshkuj me Qepje

  18827

  3 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kepuce Lekure per Meshkuj me Qepje

  Kepuce material lekure per meshkuj

  Mjaft praktike me dizenjo qepjen anesore

  Me model te pershtatshem per veshjet casual.

  Te lehta dhe praktike per perditshmerine tuaj

  Vijne ne ngjyre kafe 

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure