Kepuce Mocasini per Meshkuj ne Dy Ngjyra

19225

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kepuce Mocasini per Meshkuj ne Dy Ngjyra

Kepuce per meshkuj te nje stili te vecante Mocasino.

Ne kete model kepuce nderthuret mjaft mire stili sportiv me ate elegant.

Mund te zgjidhni me ngjyres vishnje te erret dhe bezhe.

Me qepje ne pjese e siperme.

Material i bute per te qene komod dhe rehate gjate gjithe kohes qe i mbani veshur.

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure e Perpunuar

Më shumë informacion

Kepuce Mocasini per Meshkuj ne Dy Ngjyra

Kepuce per meshkuj te nje stili te vecante Mocasino.

Ne kete model kepuce nderthuret mjaft mire stili sportiv me ate elegant.

Mund te zgjidhni me ngjyres vishnje te erret dhe bezhe.

Me qepje ne pjese e siperme.

Material i bute per te qene komod dhe rehate gjate gjithe kohes qe i mbani veshur.

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure e Perpunuar

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: