Kepuce per Meshkuj Casual ne 2 Ngjyra

  18826

  3 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kepuce per Meshkuj Casual ne 2 Ngjyra

  Kepuce stil casual per meshkuj

  Material lekure me nje dizenjo te vecante me vrima dhe pa lidhese

  Me nje platforme elegante ngjyre e bardhe

  Mjaft paktike dhe te rehatshme per stinen e veres

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure