Kepuce per Meshkuj Lekure Verore Ngjyre Blu

19428

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kepuce per Meshkuj Lekure Verore Ngjyre Blu

Kepuce lekure mjaft verore per meshkuj

Dizenjo elegante dhe stil me pjesen e siperme me vrima dhe me qepje ne pjesen e gomes.

Teper te rehatshme dhe te lehta, fale materialit dhe gomes se bute qe kane.

Me ngjyre blu dhe lehtesisht te kombinueshme.

Vishuni plot stil dhe te fresket ditet e nxehta te kesaj vere

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure

Më shumë informacion

Kepuce per Meshkuj Lekure Verore Ngjyre Blu

Kepuce lekure mjaft verore per meshkuj

Dizenjo elegante dhe stil me pjesen e siperme me vrima dhe me qepje ne pjesen e gomes.

Teper te rehatshme dhe te lehta, fale materialit dhe gomes se bute qe kane.

Me ngjyre blu dhe lehtesisht te kombinueshme.

Vishuni plot stil dhe te fresket ditet e nxehta te kesaj vere

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: