Kepuce Stil Mocasino, Ngjyre Vishnje

  18547

  3 590 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kepuce Stil Mocasino, Ngjyre Vishnje

  Kepuce per meshkuj te nje stili te vecante Mocasino.

  Ne kete model kepuce nderthuret mjaft mire stili sportiv me ate elegant.

  Ngjyre vishnje e erret me detaje ne qepje dhe lidhese ngjyre blu.

  Material i bute per te qene komod dhe rehate gjate gjithe kohes qe i mbani veshur.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar