Kepuce Stil Mocasino TH

  20446

  2 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kepuce per meshkuj te nje stili te vecante Mocasino TH

  Ne kete model kepuce nderthuret mjaft mire stili sportiv me ate elegant.

  Materiali kamosh dhe nje pjese lekure e perpunuar ne pjesen e pasme

  Ngjyrat e ndryshme dominuese kombinohen mjaft mire me detajin ne qepje dhe i japin nje stil te vecantedhe mjaft terheqes kepuces

  Material i bute kamosh per te qene komod dhe rehate gjate gjithe kohes qe i mbani veshur.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Kamosh