Kepuce per Meshuj Kamosh Kafe me Qepje

18257

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kepuce per Meshuj Kamosh Kafe me Qepje

Kepuce per meshkuj, me model te pershtatshem per veshjet casual.

Materiali eshte lekure e perpunuar kamosh.

Ngjyre kafe.

Me tegela ne pjesen rreth gomes.

Kepucet jane pa lidhese,por fishen lehtesisht ne saje te pjeseve elastike qe kane anash.

Jane praktike dhe te rehatshme.

Gjinia Mashkull
Materiali Kamosh

Më shumë informacion

Kepuce per Meshuj Kamosh Kafe me Qepje

Kepuce per meshkuj, me model te pershtatshem per veshjet casual.

Materiali eshte lekure e perpunuar kamosh.

Ngjyre kafe.

Me tegela ne pjesen rreth gomes.

Kepucet jane pa lidhese,por fishen lehtesisht ne saje te pjeseve elastike qe kane anash.

Jane praktike dhe te rehatshme.

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Kamosh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: