Kepuce per Meshuj ne Tre Ngjyra Kamosh

18216

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kepuce per Meshuj ne Tre Ngjyra Kamosh

Kepuce per meshkuj, me model te pershtatshem per veshjet casual.

Materiali eshte lekure e perpunuar kamosh.

Ne pjesen e siperme kane fileto ngjyre kafe.

Kepucet jane me lidhese, praktike dhe te rehatshme.

Gjinia Mashkull
Materiali Kamosh

Më shumë informacion

Kepuce per Meshuj ne Tre Ngjyra Kamosh

Kepuce per meshkuj, me model te pershtatshem per veshjet casual.

Materiali eshte lekure e perpunuar kamosh.

Ne pjesen e siperme kane fileto ngjyre kafe.

Kepucet jane me lidhese, praktike dhe te rehatshme.

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Kamosh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: