Kepuce per Meshuj ne Tre Ngjyra me Vije Te bardhe

18218

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kepuce per Meshuj ne Tre Ngjyra me Vije Te bardhe

Kepuce per meshkuj, me model te pershtatshem per veshjet casual.

Materiali eshte lekure e perpunuar me luspa te vogla.

Ne pjeset anesore kane dy shirita te vegjel i bardhe dhe i zi.

Kepucet jane me lidhese, praktike dhe te rehatshme.

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure e Perpunuar

Më shumë informacion

Kepuce per Meshuj ne Tre Ngjyra me Vije Te bardhe

Kepuce per meshkuj, me model te pershtatshem per veshjet casual.

Materiali eshte lekure e perpunuar me luspa te vogla.

Ne pjeset anesore kane dy shirita te vegjel i bardhe dhe i zi.

Kepucet jane me lidhese, praktike dhe te rehatshme.

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure e Perpunuar

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: