Kepuce per Meshuj ne Tre Ngjyra

18211

2 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kepuce per Meshuj ne Tre Ngjyra

Kepuce te sheshta per meshkuj

Me vrima te hapura ne te gjithe pjesen e kembes

Me platforme pak te larte ngjyre te bardhe dhe pjesa e siperme cope

Ne 3 ngjyra te bardha blu dhe te zeza

Mjaft te kombinueshme dhe te fresketa per stinen e veres

Stil i vecante dhe unik

Gjinia Mashkull

Më shumë informacion

Kepuce per Meshuj ne Tre Ngjyra

Kepuce te sheshta per meshkuj

Me vrima te hapura ne te gjithe pjesen e kembes

Me platforme pak te larte ngjyre te bardhe dhe pjesa e siperme cope

Ne 3 ngjyra te bardha blu dhe te zeza

Mjaft te kombinueshme dhe te fresketa per stinen e veres

Stil i vecante dhe unik

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: