Komplet per Djem Black&Grey

  21025

  3 190 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kostum me ngjyre gri dhe te zeze per meshkuj

  Material 78% pambuk, 16%poliester 6% elastike

  Kostumi permban tuta sportive dhe bluze me zinxhire

  Me dizenjon Ferrari tek bluza dhe tek tutat.

  Kostumi eshte mjaft praktik per perditshmeri

  Me xhepa tek pantallonat dhe tek pjesa e perparme e bluzes

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Pambuk + poliester