Mbajtese Kartash G

  18128

  590 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Mbajtese Kartash G

  Nje mbajtese per te gjitha kartat tuaja te rendesishme qe ju duhen cdo dite

  Material lekure e perpunuar

  Me disa ndarje per te futur te gjitha dokumentet 

  Ngjyra e zeze, mjaft praktik per perditshmerine tuaj

  Me dizenjo logon e markes Gucci

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar