Portofol per Meshkuj Blu i Erret

Shëno vlerësimin tënd

Portofol per Meshkuj Blu i Erret

Portofol per Meshkuj Blu i Erret

  MM0107

  790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Portofol per Meshkuj Blu i Erret

  Portofol per meshkuj ngjyre blu e erret

  Me dizenjo te vecante ne pjesen e mesit, nje shirit te kuq dhe jeshil cka e ben me fin dhe elegant

  Me nje ndarje te medhe dhe nje me zinxhire per mbajtjen e kartave dhe dokumenteve 

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar