Portofol per Meshkuj Kafe BSH

  MM0106

  790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Portofol per Meshkuj Kafe BSH

  Portofol material lekure e perpunuar per meshkuj

  Ngjyre kafe e hapur me pjesen e siperme te qepur

  Elegant dhe plot stil

  Portofoli ka vende per karta banke apo patente, karten e identitetit, per parate monedha dhe kartmonedha.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar