Portofol per Meshkuj Ngjyre e Zeze P

  SM0413

  990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Portofol per meshkuj ngjyre e zeze P

  Portofol per meshkuj me ngjyre te zeze.

  Me dy xhepa kryesor per kartmonedhat.

  Hapsira te tjera dhe xhepa me te vegjel, per karta te ndryshme dhe monedhat.

  Portofol praktik dhe elegant.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar