Rroba Banjo Meshkujsh

20189

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba banjo per meshkuj

Me ngjyre jeshile dhe dizenjo logon e markes Armani

Me llastik ne pjesen e belit dhe dy xhepa anesore per sendet tuaja

Materiali 100% poliester qe perthith ujin shpejt dhe e than ate

Gjinia Mashkull
Materiali Poliester

Më shumë informacion

Rroba banjo per meshkuj

Me ngjyre jeshile dhe dizenjo logon e markes Armani

Me llastik ne pjesen e belit dhe dy xhepa anesore per sendet tuaja

Materiali 100% poliester qe perthith ujin shpejt dhe e than ate

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Poliester

5 produkte te tjere ne te njejten kategori: