Rroba Banjo per Meshkuj G

  19913

  1 690 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Rroba Banjo per meshkuj

  Me nje dizenjo te vogel logon e markes Gucci me ngjyre te zeze

  Te lehta praktike dhe qe e thajne ujin shpejt

  Materiali poliester, me xhepa para dhe mbrapa

  Masa e disponueshme Small

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull