Set per Meshkuj Cante + Portofol me Mbyllje Magnetike

  SM0417

  3 590 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Set per meshkuj cante + portofol me mbyllje magnetike

  Set funksional per meshkuj i cili permban cante dhe portofol.

  Cante krahu per meshkuj me ngjyre te zeze.

  Ka nje xhep te madh kryesor dhe nje xhep te jashtem te vogel te cilet mbyllen me zinxhir.

  Mbyllja kryesore eshte teper e vecante dhe magnetike.

  Canta ka rripin i cili ka gjatesi te rregullueshme.

  Material lekure e perpunuar.

  Me model elegant cka e ben me te pershtatshme per veshjet casual dhe serioze.

  Portofol per meshkuj me ngjyre te zeze.

  Me shume hapje.

  Dy xhepa kryesor per kartmonedhat.

  Hapsira te tjera dhe xhepa me te vegjel, per karta te ndryshme dhe monedhat.

  Material lekure e perpunuar.

  Portofol praktik dhe elegant.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar