Set per Meshkuj Cante + Portofol me Qepje

  SM0411

  3 290 Lekë

  3 990 Lekë

  -700 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Set per Meshkuj Cante + Portofol me Qepje 

  Nje set mjaft elegant per meshkuj

  Canta ngjyre kafe me te zeze

  Canta eshte nje kombinim perfekt i ngjyres kafe me te zezen

  Materiali lekure e perpunuar

  Me  nje ndarje te brendshme, hapja dhe mbyllja me zinxhire

  Nje imitim shume i mire i markes origjinale Armani

  Me xhep te jashtem mjaft praktik

  +

  Portofoli me qepje

  Nje portofol imitim i po te njetes marke

  Me ngjyre te zeze dhe mjaft elegant

  Me dy ndarje dhe me nje xhep te brendshem me zinxhire per monedhat

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar