Set per Meshkuj Cante + Rrip CKJ

3 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Set per Meshkuj Cante + Rrip CKJ

Set per meshkuj cante dhe rrip CKJ, ngjyre e zeze

Cante e zeze per meshkuj CKJ

Cante e zeze krahu per meshkuj

Materiali lekure 

Ngjyra e zeze me xhep te jashtem me zinxhire dhe ndarje te brendshme per sendet personale

Me rrip qe ka gjatesi te rregullueshme sipas deshires

Praktike dhe shume funksionale per perditshmerine tuaj

Nje imitim shume i mire i markes Calvin Klein

+

Rrip i thjehste per meshkuj ngjyre e zeze

Materiali lekure e perpunuar.

Elegant tek pjesa e togezes e thjeshte me logon CK

Kombinohet lehte me pantallona serioze te cdolloj materiali