Set per Meshkuj Ore + Byzylyk

  FI0131

  2 290 Lekë

  Nëse do i blinit produktet vecantë do paguanit 2 880 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Ore per Meshkuj Gold & Black

  Ore per meshkuj kombinim i kendshem i ngjyres se floririt me te zezen

  Rezistente ndaj ujit.

  Elegante dhe plot stil, me rrip metalik

  +

  Byrzylyk per Meshkuj Black & Gold

  Byrzylyk me rruaza te vogla ngjyre e zeze dhe me nje pllake ne mes ngjyre gold

  Lirohet dhe shtrengohet me ane te levizjes se rripave, rreth 20-25 cm te gjate

  Elegant dhe plot stil per te gjithe ata qe duan te jene ne mode cdo dite

  Gershetim i fineses dhe forces per meshkujt e vertete.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull

  Permbajta e pakos