Syze per Meshkuj me Skelet Ngjyre Kafe

  SF0067

  2 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze per meshkuj imitim i markes origjinale Ray Ban

  Me skelet dizenjo plastike me ngjyre kafe 

  Xhami me ngjyre jeshile te erret. Mbrojne syte nga rrezet e demshme UV

  Vjen se bashku me peceten per pastrimin e xhamit dhe kutine mbajtese

  Stil i vecante dhe unik ne llojin e tij

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Syze: Imitim