Syze per Meshkuj Ngjyre Blu me Skelet Gold

  SF0070

  1 990 Lekë

  2 490 Lekë

  -500 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze dielli per meshkuj me skelet te holle metalik.

  Model sportiv dhe trendy, teper i pelqyer nga meshkujt.

  Skeleti ka ngjyre gold dhe ngjyra e xhamit eshte me refleks lejla e blu

  Mbroni syte tuaj dhe dukuni bukur me keto syze.

  Vijne se bashku me kutine mbajtese dhe peceten pastruese

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Syze: Imitim