Syze per Meshkuj Te zeza EA

  19756

  8 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze per meshkuj me skelet ngjyre te zeze me gold

  Me lente te holla dhe ngjyre te zeze te çelur

  Me logon e markes ne pjesen anesore te xhamit

  Imitim i persosur i markes origjinale Armani Empire

  Mbrojne syte nga rrezet e demshme te diellit

  Vijne se bashku me kutine, mbajtesen me logon e markes dhe peceten pastruese

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Syze: Imitim