Unaze Argjendi Katrore me Gure te Vegjel

  Add to wishlist

  Unaze Argjendi Katrore me Gure te Vegjel Shiko te zmadhuar

  SS0009

  3 590 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Unaze Argjendi Katrore me Gure te Vegjel

  Unaze argjendi per mashkuj me forme katrore.

  Kurora e unazes eshte gold dhe fusha eshte e mbushur me gure te vegjel.

  Rrethi eshte me gdhendje si dhe ne pjese te ndryshme i mbushur edhe ai me gore te vegjel.

  Unaza ka mase nr.10

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Argjend