Valixhe me Harten e Botes

  VX0013

  6 900 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Valixhe me harten e botes 

  Eshte ideale per udhetimet tuaja

  Mbahet ne dore me dy rripa te shkurter ose mund te terhiqet me shine pasi eshte e pajisur me rrota

  Elegante dhe mjaft praktike, material mjaft cilesore

  Me xhepa te medha dhe te vegjel

  Merni me vete gjithcka qe deshironi ne pushimet tuaja

  • Specifikimet
  • Gjinia: Unisex
  • Permasat (cm): 54 x 36 x 30 cm