Valixhe me Kuadrata Xuhui

  VX0012

  4 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Valixhe kafe me kuadrata te zeza

  Eshte ideale per udhetimet tuaja

  Mbahet ne dore me dy rripa te shkurter ose mund te terhiqet me shine pasi eshte e pajisur me rrota

  Elegante dhe mjaft praktike, material mjaft cilesore

  Masa eshte large, me xhepa te medha dhe te vegjel

  Merni me vete gjithcka qe deshironi ne pushimet tuaja

  • Specifikimet
  • Gjinia: Unisex
  • Permasat (cm): 58 x 42 x 32 cm