Komplet per Djem Black&Grey

21025

1 890 Lekë

3 190 Lekë

Add to wishlist

Kostum me ngjyre gri dhe te zeze per meshkuj

Material 78% pambuk, 16%poliester 6% elastike

Kostumi permban tuta sportive dhe bluze me zinxhire

Me dizenjon Ferrari tek bluza dhe tek tutat.

Kostumi eshte mjaft praktik per perditshmeri

Me xhepa tek pantallonat dhe tek pjesa e perparme e bluzes

Gjinia Mashkull
Materiali Pambuk + poliester
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Kostum me ngjyre gri dhe te zeze per meshkuj

Material 78% pambuk, 16%poliester 6% elastike

Kostumi permban tuta sportive dhe bluze me zinxhire

Me dizenjon Ferrari tek bluza dhe tek tutat.

Kostumi eshte mjaft praktik per perditshmeri

Me xhepa tek pantallonat dhe tek pjesa e perparme e bluzes

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Pambuk + poliester

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

<