Kostum Sportiv per Meshkuj EA7

22658

3 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kostum sportiv per meshkuj

Tuta dhe bluze me zinxhire dhe xhepa

Material sintetik dhe ne pjesen e brendshme me push pambuku qe ju mban ngrohte ne stinen e dimrit

Shume praktik dhe i kombinueshem per cdo rast kur ju duhet te ndiheni sport

Vjen ne 3 ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Gjinia Mashkull
Materiali Sintetike +pambuk

Më shumë informacion

Kostum sportiv per meshkuj

Tuta dhe bluze me zinxhire dhe xhepa

Material sintetik dhe ne pjesen e brendshme me push pambuku qe ju mban ngrohte ne stinen e dimrit

Shume praktik dhe i kombinueshem per cdo rast kur ju duhet te ndiheni sport

Vjen ne 3 ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Sintetike +pambuk

9 produkte te tjere ne te njejten kategori: