Xhup i Holle per Meshkuj

21969

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Xhup i holle per meshkuj fesh-fesh

Praktik dhe i thjeshte per perditshmerine tuaj

Me dizenjon e markes Gucci dhe dy vija te bardha ne pjesen e siperme te gjoksit

Ngjyre e zeze me dy xhepa me zinxhire

Gjinia Mashkull
Materiali Fesh-fesh

Më shumë informacion

Xhup i holle per meshkuj fesh-fesh

Praktik dhe i thjeshte per perditshmerine tuaj

Me dizenjon e markes Gucci dhe dy vija te bardha ne pjesen e siperme te gjoksit

Ngjyre e zeze me dy xhepa me zinxhire

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Fesh-fesh

22 produkte te tjere ne te njejten kategori: