Xhup Lekure Per Meshkuj D 633, Black

21967

4 490 Lekë

Add to wishlist

Xhup lekure per meshkuj me ngjyre te zeze

Material lekure e nje cilesie shume te mire nga jashte dhe pellush shume i ngrohte nga brenda

Me 2 xhepa xhepa pa zinxhire dhe hapja e mbyllja me zinxhire

Masa te disponueshme: L, M, S dhe XL

I lehte per tu kombinuar dhe shume praktik per ditet e ftohta 

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Xhup lekure per meshkuj me ngjyre te zeze

Material lekure e nje cilesie shume te mire nga jashte dhe pellush shume i ngrohte nga brenda

Me 2 xhepa xhepa pa zinxhire dhe hapja e mbyllja me zinxhire

Masa te disponueshme: L, M, S dhe XL

I lehte per tu kombinuar dhe shume praktik per ditet e ftohta 

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

19 produkte te tjere ne te njejten kategori: