Xhup Lekure Per Meshkuj D 645

21968

4 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Xhup lekure per meshkuj me ngjyre te zeze

Material lekure e nje cilesie shume te mire nga jashte dhe pellush shume i ngrohte nga brenda

Me 2 xhepa xhepa me zinxhire dhe hapja e mbyllja me zinxhire

Masa te disponueshme: L, M, S dhe XL

Me dizenjo ne pjesen e shpines dhe menget me zinxhire

I lehte per tu kombinuar dhe shume praktik per ditet e ftohta 

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure

Më shumë informacion

Xhup lekure per meshkuj me ngjyre te zeze

Material lekure e nje cilesie shume te mire nga jashte dhe pellush shume i ngrohte nga brenda

Me 2 xhepa xhepa me zinxhire dhe hapja e mbyllja me zinxhire

Masa te disponueshme: L, M, S dhe XL

Me dizenjo ne pjesen e shpines dhe menget me zinxhire

I lehte per tu kombinuar dhe shume praktik per ditet e ftohta 

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure

22 produkte te tjere ne te njejten kategori: