Xhup Lekure per Meshkuj

21674

4 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Xhup lekure me ngjyre te zeze per meshkuj

Pjesa e brendshme mendafsh shume i bute qe te mban ngrohte

Dizenjo e punuar me gdhendje. Shume i ngrohte dhe material i bute

Mban ngrohte dhe eshte shume praktik. Me dy xhepa me zinxhire ne pjesen e perparme

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure

Më shumë informacion

Xhup lekure me ngjyre te zeze per meshkuj

Pjesa e brendshme mendafsh shume i bute qe te mban ngrohte

Dizenjo e punuar me gdhendje. Shume i ngrohte dhe material i bute

Mban ngrohte dhe eshte shume praktik. Me dy xhepa me zinxhire ne pjesen e perparme

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure

22 produkte te tjere ne te njejten kategori: