Xhup Per Meshkuj L 5028

22089

3 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Xhup per meshkuj me vija me 3 ngjyra

Me tre ngjyra e zeze e bardhe dhe me dominim te ngjyres se kuqe

Me dy xhepa shume fine dhe dizenjo logon e Lacoste

Xhep ne brendesi te xhupit per sendet tuaja me vlere

Material poliester shume cilesore

I rehatshem dhe shume praktik per perditshmerine tuaj

Gjinia Mashkull
Materiali Poliester

Më shumë informacion

Xhup per meshkuj me vija me 3 ngjyra

Me tre ngjyra e zeze e bardhe dhe me dominim te ngjyres se kuqe

Me dy xhepa shume fine dhe dizenjo logon e Lacoste

Xhep ne brendesi te xhupit per sendet tuaja me vlere

Material poliester shume cilesore

I rehatshem dhe shume praktik per perditshmerine tuaj

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Poliester

22 produkte te tjere ne te njejten kategori: