Xhup Per Meshkuj me Kapuc 3095

22086

3 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Xhup per meshkuj me 3 ngjyra blu e bardhe dhe e kuqe

Me kapuc qe hiqet dhe vendoset  sipas deshires me zinxhire

Me dy xhepa shume fine dhe dizenjo te kendshme

Xhep ne brendesi te xhupit per sendet tuaja me vlere

Material poliester shume cilesore

Gjinia Mashkull
Materiali Poliester

Më shumë informacion

Xhup per meshkuj me 3 ngjyra blu e bardhe dhe e kuqe

Me kapuc qe hiqet dhe vendoset  sipas deshires me zinxhire

Me dy xhepa shume fine dhe dizenjo te kendshme

Xhep ne brendesi te xhupit per sendet tuaja me vlere

Material poliester shume cilesore

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Poliester

22 produkte te tjere ne te njejten kategori: