Xhup per Meshkuj me Kapuc JW

22631

4 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Xhup per meshkuj me tre ngjyra

Material fesh-fesh poliestre nga jashte dhe cope pellushi e ngrohte nga brenda

Praktik dhe i kombinueshem me çdo gje. I ngrohte per stinen e dimrit

I thjeshte ne dizenjo me logon JW ne pjesen e siperme

Dy xhepa te vegjel me zinxhire

Me kapuç cope me ngjyre gri qe mund te hiqet dhe te vihet sipas deshires tuaj

Gjinia Mashkull
Materiali Poliester

Më shumë informacion

Xhup per meshkuj me tre ngjyra

Material fesh-fesh poliestre nga jashte dhe cope pellushi e ngrohte nga brenda

Praktik dhe i kombinueshem me çdo gje. I ngrohte per stinen e dimrit

I thjeshte ne dizenjo me logon JW ne pjesen e siperme

Dy xhepa te vegjel me zinxhire

Me kapuç cope me ngjyre gri qe mund te hiqet dhe te vihet sipas deshires tuaj

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Poliester

22 produkte te tjere ne te njejten kategori: