Xhup per Meshkuj

21753

3 690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Xhup per meshkuj, material fesh-fesh

Vjen ne 4 ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuarin

Prerje fikse me dy xhepa me zinxhire ne pjesen e perparme

Shume i ngrohte per shkak te mbushjes nga brenda

Kombinohet lehte dhe eshte shume praktik per perditshmerine e diteve te dimrit

Gjinia Mashkull
Materiali Fesh-fesh

Më shumë informacion

Xhup per meshkuj, material fesh-fesh

Vjen ne 4 ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuarin

Prerje fikse me dy xhepa me zinxhire ne pjesen e perparme

Shume i ngrohte per shkak te mbushjes nga brenda

Kombinohet lehte dhe eshte shume praktik per perditshmerine e diteve te dimrit

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Fesh-fesh

22 produkte te tjere ne te njejten kategori: