Xhup Sportiv Per Meshkuj Ngjyre Ushtarake

22146

3 990 Lekë

4 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Xhup sportiv per meshkuj ngjyre jeshile ushtarake

Me dy xhepa shume fine me zinxhire dhe mberthyes  per te ngushtuar ose zgjeruar pjesn e kyceve te duareve.

Xhep ne brendesi te xhupit per sendet tuaja me vlere

Material poliester fesh-fesh shume cilesore.Ju mban ngrohte dhe eshte shume praktik

Kombinohet lehte per perditshmerine tuaj ne ditet e ftohta te dimrit

Mund te zgjidhni mes ngjyres jeshile ushtarake te celur dhe te erret

Gjinia Mashkull
Materiali Poliester

Më shumë informacion

Xhup sportiv per meshkuj ngjyre jeshile ushtarake

Me dy xhepa shume fine me zinxhire dhe mberthyes  per te ngushtuar ose zgjeruar pjesn e kyceve te duareve.

Xhep ne brendesi te xhupit per sendet tuaja me vlere

Material poliester fesh-fesh shume cilesore.Ju mban ngrohte dhe eshte shume praktik

Kombinohet lehte per perditshmerine tuaj ne ditet e ftohta te dimrit

Mund te zgjidhni mes ngjyres jeshile ushtarake te celur dhe te erret

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Poliester

22 produkte te tjere ne te njejten kategori: