Anti Kalcifikues Ekspresi CA6700/98

14232

1 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Anti Kalcifikues CA6700/98

Anti Kalcifikues Philips Saeco per ekspresin.

Sasia: 250 ml

Ne saj te formules qe ka solucioni efekti eshte i menjehershem.

Nuk ndikon ne pjeset delikate te makinerise.

Më shumë informacion

Anti Kalcifikues CA6700/98

Anti Kalcifikues Philips Saeco per ekspresin.

Sasia: 250 ml

Ne saj te formules qe ka solucioni efekti eshte i menjehershem.

Nuk ndikon ne pjeset delikate te makinerise.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: