Barbeque Mini

Shëno vlerësimin tënd

Barbeque Mini

Barbeque Mini

  ZG0004

  2 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Barbeque Mini

  Nje mini barbekju me qymyr per pinikun tuaj

  E lehte dhe praktike per tu mbajtur dhe perdorur

  Shijoni fundjavat me miqte dhe familjaret tuaj me kete barbekju te vogel dhe mjaft funksionale

  Paloset lehtesisht duke u kthyer ne nje valixhe pa zene shume hapsire.

  • Specifikimet
  • Permasa: 44 x 27 cm