Barbeque Portabel

17702

4 790 Lekë

5 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Barbeque Portabel

Zgare me qymyr per barbekju. Portabel e ndertuar dhe projektuar ne ate menyre qe mund te meret kudo me vete dhe te jete mjaft funksionale per cdo rast.

E pajisur me rrota per zhvendosje me te lehte dhe me pjesen e tavolines hapet e mbyllet per lehtesi transporti. Me hapsire per te pozicionuar aksesore te ndyshem barbekjuje.

Shijoni nje piknik ashtu sic duhet.

Permasa 49x 27x86 cm

Më shumë informacion

Barbeque Portabel

Zgare me qymyr per barbekju. Portabel e ndertuar dhe projektuar ne ate menyre qe mund te meret kudo me vete dhe te jete mjaft funksionale per cdo rast.

E pajisur me rrota per zhvendosje me te lehte dhe me pjesen e tavolines hapet e mbyllet per lehtesi transporti. Me hapsire per te pozicionuar aksesore te ndyshem barbekjuje.

Shijoni nje piknik ashtu sic duhet.

Fleta e të dhënave

Permasa 49x 27x86 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: