Jastek Memory 100 % Best Quality

Shëno vlerësimin tënd

Jastek Memory 100 % Best Quality

Jastek Memory 100 % Best Quality

  • Garanci ne cilesi

JL0004

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Jastek Memory 100 % Best Quality.

Pa vrima.

Pershtatet me qafen dhe koken pa ushtruar presion ne te.

Ky jastek jep komfort dhe relax, ka nje mbulese anti baktekriale e cila mund te lahet.

Eshte nje jastek i pershtatshem per te gjitha pozicionet e fjetjes.

Dimensionet: 40 - 70 cm.

Lartesia: 12 cm

Jasteku ideal per nje gjume te qete.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi