Moka Alumini Masa 3

22249

1 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kafetiera Moka ju lejon lehtesisht te pergatisni nje ekspres.

Funksionon me kafe te bluar.

Karakterizohet nga thjeshtesia dhe lehtesia e perdorimit.

Kapaciteti deri ne 3 filxhane kafeje.

Mund te lahet lehtesisht.

Materiali Alumin

Më shumë informacion

Kafetiera Moka ju lejon lehtesisht te pergatisni nje ekspres.

Funksionon me kafe te bluar.

Karakterizohet nga thjeshtesia dhe lehtesia e perdorimit.

Kapaciteti deri ne 3 filxhane kafeje.

Mund te lahet lehtesisht.

Fleta e të dhënave

Materiali Alumin

5 produkte te tjere ne te njejten kategori: