Grirese DSP KM4002

  • 6 muaj garanci
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Grirese DSP KM4002 Shiko te zmadhuar

21711

3 390 Lekë

3 990 Lekë

-600 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Grirese DSP modeli KM4002, ofron cilesi dhe shije per shtepine tuaj.

Me dy thika çeliku per nje prerje te pershtatshme te perimeve.

Kpaciteti i enes eshte 1.5 litra. Esna eshte plastike.

Lahet dhe pastrohet lehte edhe ne pjatalarese.

Griresja e perimeve eshte nje paisje mjaft e domosdoshme per cdo familje, kursen kohe dhe shton larmine e kuzhines tuaj.

Permasat 33 cm x 20 cm x 17 cm

  • Specifikimet
  • Marka: DSP
  • Garancia: 6 muaj
  • Fuqia ne Watt: 200 V
  • Kapaciteti (ne Litra): 1.5 L