Shtrydhese e markes Beko modeli BKK 2144Y

Per lengje te fresketa frutash ne cdo stine me kosto shume te ulet

Kapaciteti mbajtes 0.9 litra. Punon me fuqi 800 W. Pjesa qe shtrydh frutin eshte me gjeresi 75mm

Me 2 nivele shpejtesie, pjesa e thikes eshte material çelik qe nuk ndryshket, pjesa e jashtme eshte inoks ngjyre silver

Shtrydhesja ndan pjesen e pulpit te frutit ne nje ene me kapacitet 2 litra.  Nuk ze shume vend ne kuzhine

E lehte per t'u pastruar dhe perdorur. Pjesë lehtësisht të lëvizshme për pastrim me të lehtë

Sistemi i bllokimit per nje paisje te sigurte

Marka Beko
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 800W
Kapaciteti (ne Litra) 0.9L
Materiali Çelik/Inoks
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Shtrydhese e markes Beko modeli BKK 2144Y

Per lengje te fresketa frutash ne cdo stine me kosto shume te ulet

Kapaciteti mbajtes 0.9 litra. Punon me fuqi 800 W. Pjesa qe shtrydh frutin eshte me gjeresi 75mm

Me 2 nivele shpejtesie, pjesa e thikes eshte material çelik qe nuk ndryshket, pjesa e jashtme eshte inoks ngjyre silver

Shtrydhesja ndan pjesen e pulpit te frutit ne nje ene me kapacitet 2 litra.  Nuk ze shume vend ne kuzhine

E lehte per t'u pastruar dhe perdorur. Pjesë lehtësisht të lëvizshme për pastrim me të lehtë

Sistemi i bllokimit per nje paisje te sigurte

Fleta e të dhënave

Marka Beko
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 800W
Kapaciteti (ne Litra) 0.9L
Materiali Çelik/Inoks

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë