Zierese Vezesh DSP KA5002

22525

1 790 Lekë

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Zierese vezesh e markes DSP modeli KA5002

Me fuqi 350W, material stainless steel dhe plastike

Mund te zieni 7 veze njekohesisht ne nje kohe nga 8-10 minuta

Shume praktike e thjeshte qe lehteson pune ne kuzhinen tuaj

Per mengjese plot shije dhe te shendetshem

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 350W
Materiali Stainless Steel +plastike
Rekomandim Home Po

Më shumë informacion

Zierese vezesh e markes DSP modeli KA5002

Me fuqi 350W, material stainless steel dhe plastike

Mund te zieni 7 veze njekohesisht ne nje kohe nga 8-10 minuta

Shume praktike e thjeshte qe lehteson pune ne kuzhinen tuaj

Per mengjese plot shije dhe te shendetshem

Fleta e të dhënave

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 350W
Materiali Stainless Steel +plastike
Rekomandim Home Po

8 produkte te tjere ne te njejten kategori: