Cmim i reduktuar! Muhler Shtrydhese Agrumesh MJ-2025

Muhler Shtrydhese Agrumesh MJ-2025

27197

Muhler

23

Shtrydhese Agrumesh e markes Muhler modeli MJ-2025

Paisje elektrike qe shtrydh agrumet ne pak momente 

Kapaciteti mbajtes 800ml , fuqia 25W

Funksionon thjesht me presionin e dorës. Rrotullohet ne dy drejtime

Ene transparente qe tregon nivelin e lengut te shtrydhur

Materiali plastike shume cilesore 

Permasat 15.8x15.8x19.5 cm. Pastrohet lehtesisht 

Marka Muhler
Kapaciteti (ne Litra) 800ml
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Shtrydhese Agrumesh e markes Muhler modeli MJ-2025

Paisje elektrike qe shtrydh agrumet ne pak momente 

Kapaciteti mbajtes 800ml , fuqia 25W

Funksionon thjesht me presionin e dorës. Rrotullohet ne dy drejtime

Ene transparente qe tregon nivelin e lengut te shtrydhur

Materiali plastike shume cilesore 

Permasat 15.8x15.8x19.5 cm. Pastrohet lehtesisht 

Fleta e të dhënave

Marka Muhler
Kapaciteti (ne Litra) 800ml

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë