Shtrydhese Agrumesh Beko CJB6040W

24695

Beko

Shtrydhese agrumesh e markes Beko modeli CJB6040W

Paisja ideale per kuzhinen tuaj qe ju ofron lengje te fresketa ne pak kohe.

Fuqia 40W, voltazhi 230V. Punon me energji elektrike

Ndajeni frutin ne gjysmen dhe vensodeni mbi shtrydhese duke i ushtruar pak force

Keshtu ju do te keni lengje te fresketa nga agrumet e preferuara

Më shumë informacion

Shtrydhese agrumesh e markes Beko modeli CJB6040W

Paisja ideale per kuzhinen tuaj qe ju ofron lengje te fresketa ne pak kohe.

Fuqia 40W, voltazhi 230V. Punon me energji elektrike

Ndajeni frutin ne gjysmen dhe vensodeni mbi shtrydhese duke i ushtruar pak force

Keshtu ju do te keni lengje te fresketa nga agrumet e preferuara

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë