Shtrydhese Tefal ZE350B38

12528

Tefal

2

7 490 Lekë

  • Shtrydhese frutash e markes Tefal
  • E thjeshte ne perdorim dhe e lehte per tu pastruar
  • Shtrydh te gjithe tulin e frutit duke dhene maksimumin e lengut

Shtrydhese e markes Tefal modeli ZE350B38

Nje shtrydhese qe nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj

Me fuqi 400W dhe nje nivel shpejtesie ndersa gjeresia e enes qe shtyp frutin eshte 49mm

Shtrydh lengun e frutit dhe pjesen tjeter e depoziton ne nje ene te vecante me kapacitet 0,5 liter.

Me nje set filtri bere nga material çeliku dhe gyp i levizshem qe mund te ngrihet pas procesit duke mos shkaktuar papasterti ne kuzhine

Eshte e thjeshte ne perdorim dhe pastrohet lehtesisht ne lavastovilje

Ndani frutat qe do shtrydhni ne pjese per te lehtesuar punen e shtrydheses
Shtypeni me pjesen e siperme dhe perfitoni keshtu leng te fresket dhe te shendetshem frutash

Madhësia kompakte do të thotë se pajisja mund të përshtatet në çdo kuzhinë.

Pajisja ka një sistem sigurie për të parandaluar aktivizimin e gabuar

Peshon 798 g dhe ka permasa 34.8 x 29.4 x 19.6 cm

shtrydhese tefal

Marka Tefal
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 400 W
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Shtrydhese e markes Tefal modeli ZE350B38

Nje shtrydhese qe nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj

Me fuqi 400W dhe nje nivel shpejtesie ndersa gjeresia e enes qe shtyp frutin eshte 49mm

Shtrydh lengun e frutit dhe pjesen tjeter e depoziton ne nje ene te vecante me kapacitet 0,5 liter.

Me nje set filtri bere nga material çeliku dhe gyp i levizshem qe mund te ngrihet pas procesit duke mos shkaktuar papasterti ne kuzhine

Eshte e thjeshte ne perdorim dhe pastrohet lehtesisht ne lavastovilje

Ndani frutat qe do shtrydhni ne pjese per te lehtesuar punen e shtrydheses
Shtypeni me pjesen e siperme dhe perfitoni keshtu leng te fresket dhe te shendetshem frutash

Madhësia kompakte do të thotë se pajisja mund të përshtatet në çdo kuzhinë.

Pajisja ka një sistem sigurie për të parandaluar aktivizimin e gabuar

Peshon 798 g dhe ka permasa 34.8 x 29.4 x 19.6 cm

shtrydhese tefal

Fleta e të dhënave

Marka Tefal
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 400 W

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: