Fshese me Korent Breixo FKB150D16, 2500W

  • 1 vit garanci
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Fshese me Korent Breixo FKB150D16, 2500W Shiko te zmadhuar

OZ0465

5 390 Lekë

5 990 Lekë

-600 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Fshese me Korent Breixo FKB150D16, 2500W 

Fshesa me Vakum BREIXO FKB150D16 është një paisje gjerësisht e perdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Eshtë e përshtatur për ambiente ku është i vështirë penetrimi.

Me depozite plastike 4 litershe dhe filter te tipit Hepa

  • Specifikimet
  • Marka: Breixo
  • Garancia: 1 vit
  • Fuqia ne Watt: 2500W
  • Kapaciteti i Enes (ne Litra): 4 litra